UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W miejscu, gdzie mieszkam jest ograniczenie prędkości do 40 km/h i prawie mało kto tego przestrzega. Zgłaszanie nie przynoszą żadnych starań policji na zmianę stałych od lat naruszeń przepisów przez kierowców. No cóż mamy policję jaką mamy.