UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

WYSOKI SĄD da 1500 zł kary, max na roczek zabierze prawo jazdy i tyle z konsekwencji bycia żywą torpedą drogową, która za nic ma życie i zdrowie innych uczestników ruchu! HAAA TFUU na takie wyroki!!!!

Gosc6373

Anuluj