UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
WYSOKI SĄD da 1500 zł kary, max na roczek zabierze prawo jazdy i tyle z konsekwencji bycia żywą torpedą drogową, która za nic ma życie i zdrowie innych uczestników ruchu! HAAA TFUU na takie wyroki!!!!
Gosc6373