UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co sobie głowę zawracać pojedynczymi ulicami zróbcie ograniczenie na terenie całego miasta, sparaliżujcie całe miasto. A co tam. .. .. Przecież można.

Opinia 257@

Anuluj