UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co sobie głowę zawracać pojedynczymi ulicami zróbcie ograniczenie na terenie całego miasta, sparaliżujcie całe miasto. A co tam. .. .. Przecież można.
Opinia 257@
Po co sobie głowę zawracać pojedynczymi ulicami zróbcie ograniczenie na terenie całego miasta, sparaliżujcie całe miasto. A co tam. .. .. Przecież można.
Opinia 257@