UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepisy są jasne i wszyscy musimy się do nich stosować. Cieszcie się, że ktoś pilnuje granic, a nie wiecznie narzekacie.

Wojtas z Okrzei

Anuluj