UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Non stop są wyścigi po ulicach w Elblągu. Czy naprawdę jjest problemem zamontowanie fotoradarów. Bo policji to nie ma. Tyle się mówi o nieoznakowanych pojazdach policji. GDZIE SA.


Anuluj