UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Non stop są wyścigi po ulicach w Elblągu. Czy naprawdę jjest problemem zamontowanie fotoradarów. Bo policji to nie ma. Tyle się mówi o nieoznakowanych pojazdach policji. GDZIE SA.
Non stop są wyścigi po ulicach w Elblągu. Czy naprawdę jjest problemem zamontowanie fotoradarów. Bo policji to nie ma. Tyle się mówi o nieoznakowanych pojazdach policji. GDZIE SA.