UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zielarski - Najstarsza Szkoła sportowa przy Ul. Agrykola 6 nie ma nawet boiska, to co jest za szkoła to ruina, nie do użytku, a UM nawet nie zainteresuje się tym, że taka szkoła jedyna w mieście powinna mieć nowoczesne boisko sportowe, . Wstyd dla miasta.

Spostrzegawczy

Anuluj