UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli od lat siedemdziesiątych nie było żadnych inwestycji w obiekty sportowe w tym mieście No kilka bubli postawili które nie spełniają jakiś norm żeby rozegrać poważny turniej
Zielarski
Czyli od lat siedemdziesiątych nie było żadnych inwestycji w obiekty sportowe w tym mieście No kilka bubli postawili które nie spełniają jakiś norm żeby rozegrać poważny turniej
Zielarski