UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli od lat siedemdziesiątych nie było żadnych inwestycji w obiekty sportowe w tym mieście No kilka bubli postawili które nie spełniają jakiś norm żeby rozegrać poważny turniej

Zielarski

Anuluj