UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaram sie sztuką choc mam do niej krytyczne podejscie, lubie sie na niej wyzywac, sam proces tworzenia jest eksyctujacy, powolywac cos do "zycia"zeby potem to usmiercic i robic to kilkanascie razy dochodzac do perfekcji wynagradzajac to sobie aktem destrukcji, daje to poczucie wladzy, wolnosci decydowania, a tak poza tym to jest prymitywna forma wyrazania mysli i szukanie poklasku atencji, synteza sprzecznosci tego co realne z tym co mentalne, draznienie i masochizm psychiczny, w tym przypadku sku. nie obyczajow :)


Anuluj