UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda o drodze między Przezmarkiem a Nowiną, gmina Elbląg z Browarnej najwyraźniej zapomniała, nawet dziur nie załatali o zarośniętych rowach już nie wspomnę :(

mieszkaniec2589

Anuluj