UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze trzeba pamiętać o tych, co oddali życie w służbie dla obywateli. Przykre jest tylko to, że niektórzy funkcjonariusze tzw. czarne owce psują tym dobrym i sumiennym kolegom opinię w oczach obywateli. Dlatego doradzam zawsze takich funkcjonariuszy się pozbywać. Wszystkiego najlepszego w dniu święta policjantów !