UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ustawcie fotopułapki to proste potem już wiecie co dalej robić może się nauczą. Ja tam przede wszystkim widzę naszą "cudowną młodzież"naszą przyszłość narodu to oczywiście sarkazm. Siedzę na ławce po drugiej stronie koło prokuratury i meneli przysłowiowych jak na lekarstwo a jak się jakiś pojawi to jeszcze puszki pozbiera. Obecnie naszymi menelami współczesnych czasów mógłbym uważać pokolenie bezstresowego wychowania na luziku. Jak na nich patrzę to łzy same się pchają do oczu.