UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodzę na kije po bażantarni i codziennie widzę coraz więcej śmieci. Moje pytanie brzmi czy służby tam jakieś są? Że śmietników się wysypuje i nie sprząta tam nikt
Krystyna kkk
Chodzę na kije po bażantarni i codziennie widzę coraz więcej śmieci. Moje pytanie brzmi czy służby tam jakieś są? Że śmietników się wysypuje i nie sprząta tam nikt
Krystyna kkk