UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodzę na kije po bażantarni i codziennie widzę coraz więcej śmieci. Moje pytanie brzmi czy służby tam jakieś są? Że śmietników się wysypuje i nie sprząta tam nikt

Krystyna kkk

Anuluj