UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siano we łbie but w podłodze i efekty na powyzszych zdjeciach. Dobrze ze nikogo postronnego nie zabiła. Jezdzi tam nostwo rowerzystow. Zasłuzyła sobie.
opus
Siano we łbie but w podłodze i efekty na powyzszych zdjeciach. Dobrze ze nikogo postronnego nie zabiła. Jezdzi tam nostwo rowerzystow. Zasłuzyła sobie.
opus