UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cały czas wszyscy winni i wszystko inne a nie ten co kieruje co za bzdury. Spychologia stosowana i kompletny brak odpowiedzialności to efekty bezstresowego wychowania. Ja jak się rozwalę nie będę zrzucać winy na starą babcie co wtargnęła na pasy ze zbyt dużą prędkością czy też inne śmieszne wymówki. Na rowery i do komunikacji miejskiej się przesiądźcie jak tematu prowadzenia pojazdu mechanicznego nie ogarniacie. Albo hulajnoga byleby nie elektryczna bo jeszcze was prąd telepnie