UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie obwiniajcie kobiet, kierowców, ludzi nieświadomych wypadku. Wypadkom winna jest policja i brak rozeznania w zagrożeniu a szkoda że manipulują i są beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. Daleko im od policji z zachodu i buty proponuje na początek smarować pastą panom police, polizei i innym a potem polerować. .


Anuluj