UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie obwiniajcie kobiet, kierowców, ludzi nieświadomych wypadku. Wypadkom winna jest policja i brak rozeznania w zagrożeniu a szkoda że manipulują i są beznadziejnie nieprofesjonalnie nieskuteczni. Daleko im od policji z zachodu i buty proponuje na początek smarować pastą panom police, polizei i innym a potem polerować. .