UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MAM TAKĄ PROPOZYCJE dać każdemu policjantowi rejon np 5 policjantów na dzielnicę czy przyległą wioskę itp, i jak na jego terenie będzie kolizja- brak premii przez miesiąc, jak wypadek bez ofiar- rok bez premii i awansów. Wypadek śmiertelny- 3 lata bez awansów i premii w tym nagana do akt. Jak myślicie, bezpieczeństwo by się poprawiło ?