UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Poza tym patroli jest mniej, bo coraz mniej jest chętnych do pracy w Policji, to skąd mają wziąć te patrole?"To nie liczba się liczy tylko prawidłowa reakcja i skuteczność ! Przy tej skuteczności jaką macie teraz w policji to można zapomnieć.