UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@oblesny komentarz - szkoda ze nie jechała i nie potrąciła twojego dziecka wtedy powiedziałbyś ze to wypadek i nic się nie stało?

wittchen

Anuluj