UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@oblesny komentarz - szkoda ze nie jechała i nie potrąciła twojego dziecka wtedy powiedziałbyś ze to wypadek i nic się nie stało?
wittchen
@oblesny komentarz - szkoda ze nie jechała i nie potrąciła twojego dziecka wtedy powiedziałbyś ze to wypadek i nic się nie stało?
wittchen