UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie muszę iść do kościoła żeby mieć ludzkie odruchy. Winę ponosi kierowca bez dwóch zdań. Pasażerki też jechały dobrowolnie ale prawda jest taka że na szczęście oprócz winnych nikt inny nie ucierpiał i takie wieszanie psów w tym przypadku jest nie ludzkie. Nie życzę nikomu takiej tragedi. nawer tym którzy tak bardzo wieszają na kobiecie psy. Ona ma rodzinę i oni przeżywają tragedię i że względu na nich trzeba pewne rzeczy przemilczeć


Anuluj