UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, że jej już nie ma. Szkoda tylko pasażerów. Nie umie zapanować nad autem niech nie siada za kółko bo jedna z poszkodowanych, którą znam twierdziła że kierowca jechała 140 km/h. Widocznie chciała iść do piachu. Nie szkoda mi jej i nie współczuje rodzinie. Jak to mówią jednej idiotki mniej na drodze. .. Ale one rosną jak grzyby po deszczu. ..

wittchen

Anuluj