UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowieku wina jest tylko i wyłącznie kierowcy który świadomie przekracza prędkość, oczywiście policja powinna pomóc takich eliminować, ale nie można policji obwiniać o to, że Pan/Pani X wciska gaz. A kierowca (w tym wypadku poniósł najsurowszą karę), ale w wypadku śmiertelnym gdy kierowca przeżyje powinien odpowiadać jak za zabójstwo oczywiście jeśli to kierowca świadomie złamał przepisy ruchu drogowego. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to lekarze powinni chodzić po domach i na ulicy sprawdzać czy ktoś nie ma zawału - wtedy śmiertelność na zawał można ograniczyć przez wszystkich lekarzy tych "u góry"i tych "na dole"- Absurd. Z tym, że kierowca sam wybiera prędkość i czas w jakim ją przekracza, a zawał "atakuje"nagle.
Tomasz85