UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda, że sporo policjantów tu na portalu, sądząc po łapkach w górę. Szkoda tylko, że nie wyciągają odpowiednich wniosków z tych informacji jakie pojawiają się w komentarzach.

>yxy>

Anuluj