UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda, że sporo policjantów tu na portalu, sądząc po łapkach w górę. Szkoda tylko, że nie wyciągają odpowiednich wniosków z tych informacji jakie pojawiają się w komentarzach.
>yxy>
Wygląda, że sporo policjantów tu na portalu, sądząc po łapkach w górę. Szkoda tylko, że nie wyciągają odpowiednich wniosków z tych informacji jakie pojawiają się w komentarzach.
>yxy>