UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie opowiadaj bredni. Parafrazując klasyka. Pękła Ci kiedyś opona, no widzisz a ja znam kogoś komu pękła. Byłem w aucie jako pasażer, prędkość na ekspresówce ok 120 km/h tempomat. I co?? Najpierw huk, kierowca zaczął hamować i dopiero pod koniec hamowania przy niezbyt dużej prędkości poczuł "coś nie tak"na kierownicy. No chyba że będąc kierowcą nie podejmujesz żadnej reakcji na głośny huk przy Twoim aucie i dalej jedziesz - no to wtedy masz rację. Ja osobiście reaguje na każdy dziwny dźwięk podczas jazdy, szukając jego pochodzenia - nie zawsze wiąże się to z zatrzymaniem do 0.Ale warto wiedzieć, czy może koło się odkręca, czy może łożysko się rozlatuje czy jakaś inna awaria.


Anuluj