UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Portel to mi już od jakiegoś czasu przypomina gazetę wybiórczą. Chodzi o przekaz, retorykę i wybiórczość tematów. Dziś nic o rzezi wołyńskiej. Rocznica. O ludobójstwie na Polakch dokonanym przez Ukraińców. Nic o strasznych mordach, straszliwych torturach. Pierdoły na łamach mają pierwszeństwo. Ech, doczekaliśmy czasów.

rejtan369

Anuluj