UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chce mi ktos powiedziec, ze ksiadz jeszcze pobiera oplaty za bilety na mecz Juniorow i naiwniacy sie na to nabieraja? Gratuluje. Robcie tak dalej, bo widac ze wam to pasuje.

cichy

Anuluj