UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chce mi ktos powiedziec, ze ksiadz jeszcze pobiera oplaty za bilety na mecz Juniorow i naiwniacy sie na to nabieraja? Gratuluje. Robcie tak dalej, bo widac ze wam to pasuje.
cichy
Chce mi ktos powiedziec, ze ksiadz jeszcze pobiera oplaty za bilety na mecz Juniorow i naiwniacy sie na to nabieraja? Gratuluje. Robcie tak dalej, bo widac ze wam to pasuje.
cichy