UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no własnie i co zrobiono od sezonu 2011,aby do takiej sytuacji nie dopuscić? Po prostu nie szukac spnsorow i balansować pomiedzy drugą a trzecią ligą.


Anuluj