UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no własnie i co zrobiono od sezonu 2011,aby do takiej sytuacji nie dopuscić? Po prostu nie szukac spnsorow i balansować pomiedzy drugą a trzecią ligą.
no własnie i co zrobiono od sezonu 2011,aby do takiej sytuacji nie dopuscić? Po prostu nie szukac spnsorow i balansować pomiedzy drugą a trzecią ligą.