UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i po co?!znowu promocja staruchów?!!!!1a co dla MŁODYCH-którzy finansują te i inne fanaberie ze swoich podatków?
antyStarzec
i po co?!znowu promocja staruchów?!!!!1a co dla MŁODYCH-którzy finansują te i inne fanaberie ze swoich podatków?
antyStarzec