UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni się ocieplają systemowo, ale zgłoś, że coś zrobili niezgodne z procedurami to zawsze są niwinni, bo koledzy zawsze (ci nieco wyżej postawieni )ich obronią i nie wykażą żadnych zaniedbań albo przekroczenia swoich obowiązków. Przykro to mówić, ale coś z tą naszą policją jest nie tak. Drodzy policjanci zaufanie buduję się latami, to dlaczego tak bardzo się staracie je utracić?