UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, praktycznie co motocykl to wieśniak. Czy możliwa w ogóle jest bezpieczna jazda motocyklem 50 km/h?. Dlaczego tyle tych deb. .. .na drogach i POLICJA nic im nie robi? To może nie jest zagrożenie?
Dokładnie, praktycznie co motocykl to wieśniak. Czy możliwa w ogóle jest bezpieczna jazda motocyklem 50 km/h?. Dlaczego tyle tych deb. .. .na drogach i POLICJA nic im nie robi? To może nie jest zagrożenie?