UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinni zabierać dozywotnio prawo jazdy takim idiotom kierowac na leczenie psychiatryczne bo tylko analfabeta nie umie czytac znaków drogowych i umyślnie łamie przepisy. Do tego konfiskata auta bo bez prawka bedzie jeździł dalej a niejeden taki as zabił.
Art :)