UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że większość nie zna przepisów bo nie ma prawa jazdy. A ci co mają to jeszcze gorzej bo też nie znają przepisów i tu tragedia.

jach

Anuluj