UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że większość nie zna przepisów bo nie ma prawa jazdy. A ci co mają to jeszcze gorzej bo też nie znają przepisów i tu tragedia.
jach
Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że większość nie zna przepisów bo nie ma prawa jazdy. A ci co mają to jeszcze gorzej bo też nie znają przepisów i tu tragedia.
jach