UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

heh, a jaką masz gwarancję, że następna wybrana marionetka - wbrew najsłodszym i fajnie brzmiącym sloganom z "kampanii"nie sprzeda nawet rynku w cholerę cichcem jakiemuś lidlowi ?? - tu by się przydał w końcu np. normalny, gminny/miejski system referendalny lub coś na kształt - jak robią to NORMALNIE od dekad/wieków m. in. Szwajcarzy i inne kraje, lub wyspy i inne ciekawe terytoria. .. kiedy i do Elbląga zawita taki kaganek cywilizacji? - co mnie obchodzi, kto jest jakimś śmiesznym prezydentem czy pierwszym sekretarzem z Grodzkiej - mnie obchodzi np. parking zabrany rynkowi, energia, wywóz śmieci itd. .. -ci urzędnicy w tym kraju wciąż nie mają świadomości, że MY ich zatrudniamy!


Anuluj