UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdyby byl w rekach kogos z PełO to by sobie samolotem latal z Wawy do Gdanska na spacer po parku. No to jest argument za ty aby jednak ci z Peło adoptowali pieski.


Anuluj