UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe ile i czy zaadoptowano psów ze schroniska przez osoby duchowne do swoich placówek w Elblagu i okolicach / parafie, klasztory placowki prowadzone przez zakonnice itp. Kto komu ma tu dawać przyklad ?
Ciekawe ile i czy zaadoptowano psów ze schroniska przez osoby duchowne do swoich placówek w Elblagu i okolicach / parafie, klasztory placowki prowadzone przez zakonnice itp. Kto komu ma tu dawać przyklad ?