UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe ile i czy zaadoptowano psów ze schroniska przez osoby duchowne do swoich placówek w Elblagu i okolicach / parafie, klasztory placowki prowadzone przez zakonnice itp. Kto komu ma tu dawać przyklad ?


Anuluj