UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lisek4 - Wszystko się zgadza. .. poza jednym. .. wszyscytutaj mylą prawo z dobrym obyczajem. .. .prawo nie zakazuje tam skręcać. .. Zakaz zatrzymywania dotyczy tylko sytuacji zatrzymania pojazdu niezwiazanego z sytuacją na drodze. .. .prawnie tym wszystkim kierowcom nie można nic zarzucić. .. i fakt jest taki, że ten który uderzył w ostatnie auto jest po prostu winny tego zdarzenia. .. .inna sprawa TP dobry obyczaj i kultura kierowców. .. .one nakazują, żeby jednak zrezygnować ze skrętu, bo to utrudnia poruszanie się innym kierowcom. .. .ale kultury w tym kraju nie ma, nie było i nie będzie. .poza kilkoma wyjątkami, które widziałem. .. .takich sytuacji jak ta opisywana jest całe mnóstwo w całym mieście. .. .zajmowanie dwóch miejsc parkingowych. .. postój na zakazie. .. postój na skrzyżowaniu. .. .na powierzchni wylaczonej z ruchu. .. .I całe mnóstwo innych można wymienić. .. .i niektóre są łamaniem prawa, ale zanim przyjedzie policja to już samochodu nie ma. .. .inne to zwykle chamstwo na drodze. .. .trzeba się po prostu przyzwyczaić, ze tak jest bo cierpliwie czekać na zmianę prawa, bo na zmianę mentalności nie ma co liczyć. .. .

Cogitans

Anuluj