UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za d..chce wjechać na targowisko. nie pierwszy raz tak się dzieje. Większość ludzi przychodzi na pieszo A leń samochodem musi wjechać po zakupy. Postawić zakaz wjazdu w dni targowe i po sprawie.

Kibic 11

Anuluj