UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To za takie coś odpowiada się jako przestępstwo a ten co z premedytacja usiłował zabić rowerzyste na fromborskiej vw amarokiem to juz nie jest przestępcą? Moim zdaniem ten z vw to badyta.
Opus
To za takie coś odpowiada się jako przestępstwo a ten co z premedytacja usiłował zabić rowerzyste na fromborskiej vw amarokiem to juz nie jest przestępcą? Moim zdaniem ten z vw to badyta.
Opus