UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To za takie coś odpowiada się jako przestępstwo a ten co z premedytacja usiłował zabić rowerzyste na fromborskiej vw amarokiem to juz nie jest przestępcą? Moim zdaniem ten z vw to badyta.

Opus

Anuluj