UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety ale tak to wygląda, kiedy "władzę"nie robią nic! Jak to jest możliwe, aby w każdym dniu, kiedy jest rynek tworzył się zator na jedyn pasie. Autobus nie może wjechać na przystanek, a jak już wjedzie, to nie może wyjechać. Samochody, już na skrzyżowaniu muszą zmieniać pas, bo "rynkowicze"zrobili sobie kolejkę na rynek. Czy naprawdę nie można zrobić z tym porządku?! Może Prezydent ze swoimi służbami albo Radni, w końcu zajmą się tematem?!


Anuluj