UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. ."za przestępstwo albo za wykroczenie". .. .A kto będzie odpowiadał za nielegalne zajęcie pasa ruchu, chyba wszyscy ci co urządzili sobie. .. postojowe?
kek
.. ."za przestępstwo albo za wykroczenie". .. .A kto będzie odpowiadał za nielegalne zajęcie pasa ruchu, chyba wszyscy ci co urządzili sobie. .. postojowe?
kek