UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. ."za przestępstwo albo za wykroczenie". .. .A kto będzie odpowiadał za nielegalne zajęcie pasa ruchu, chyba wszyscy ci co urządzili sobie. .. postojowe?

kek

Anuluj