UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich ja ty zapewne jeździ niewielu i oby takich jak ty było jak najmniej. Myślisz, że jak celowo piszesz z błędami to jesteś mądrzejszy???


Anuluj