UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takich ja ty zapewne jeździ niewielu i oby takich jak ty było jak najmniej. Myślisz, że jak celowo piszesz z błędami to jesteś mądrzejszy???
Takich ja ty zapewne jeździ niewielu i oby takich jak ty było jak najmniej. Myślisz, że jak celowo piszesz z błędami to jesteś mądrzejszy???