UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zobaczcie jak niektórzy mają w czterech literach przepisy i prawo ! Kary zbyt niskie !!! Kara pieniężna po pierwszym razie a już za drugim powinno się auto zabierać plus prace społeczne na rzecz np. gminy.


Anuluj