UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zobaczcie jak niektórzy mają w czterech literach przepisy i prawo ! Kary zbyt niskie !!! Kara pieniężna po pierwszym razie a już za drugim powinno się auto zabierać plus prace społeczne na rzecz np. gminy.
Zobaczcie jak niektórzy mają w czterech literach przepisy i prawo ! Kary zbyt niskie !!! Kara pieniężna po pierwszym razie a już za drugim powinno się auto zabierać plus prace społeczne na rzecz np. gminy.