UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcale mnie to nie dziwi że Armia ma potem takie sieroty co nic nie potrafią, kondycja lezy jak zwłoki w worku itp. Skoro ogarnięty człowiek znajdzie sobie pracę bez problemu, zacznie się rozwijać, to co ma zrobić taki kóremu sie najzwyczajniej nie chce ? Idzie do wojska ! Śmieszą mnie te legendy jaki to wyrósł chłop na chwał bo w wojsku był kiedyś.


Anuluj