UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Premier nie był. .. czemu?Elblag wychodzi z zapaści mamy 90 m nowych dróg. Jak wymalujemy nowe pasy na ulicach witek tez zrobi otwarcie! Brawo my


Anuluj