UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Premier nie był. .. czemu?Elblag wychodzi z zapaści mamy 90 m nowych dróg. Jak wymalujemy nowe pasy na ulicach witek tez zrobi otwarcie! Brawo my
Premier nie był. .. czemu?Elblag wychodzi z zapaści mamy 90 m nowych dróg. Jak wymalujemy nowe pasy na ulicach witek tez zrobi otwarcie! Brawo my