UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie wykup mieszkań przez Wójcika to nei remontowaliby tego jeszcze ze 30 lat.
SjestawPArkuModrzewie
Gdyby nie wykup mieszkań przez Wójcika to nei remontowaliby tego jeszcze ze 30 lat.
SjestawPArkuModrzewie