UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszy mnie to że wróciła normalność. Ludzie idą do kościoła modlić się zamiast poprzez pajacowanie na pokaz na ulicach, blokując ruch utrudniając ruch na ulicach i życie normalnym ludziom

Jamaleg

Anuluj