UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszy mnie to że wróciła normalność. Ludzie idą do kościoła modlić się zamiast poprzez pajacowanie na pokaz na ulicach, blokując ruch utrudniając ruch na ulicach i życie normalnym ludziom
Jamaleg
Cieszy mnie to że wróciła normalność. Ludzie idą do kościoła modlić się zamiast poprzez pajacowanie na pokaz na ulicach, blokując ruch utrudniając ruch na ulicach i życie normalnym ludziom
Jamaleg