UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cogitans - Wg mnie jak ktoś zasuwa szybko rowerem i wyjeżdża na przejście zza jakiejś zasłony to nie powinien tego robić, powinien wolno jechać przez przejście dla rowerów, bo inaczej kierowca nie ma wtedy czasu na reakcję i nie dostrzeże tego roweru w porę.