UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Martamarta- popieram w 100%. Rowerzyści są praktycznie bezkarni, jazda chodnikiem to norma, przejeżdżanie przez przejście bez ścieżki to standard, a nawet jeżeli takowa jest to wjeżdżanie na nią z duża szybkością jest kool. Wjeżdżając na przejście z ukosa, a szczególnie od tyłu pojazdu, rowerzysta jest praktycznie nie widoczny dla kierowcy do ostatniej chwili.
gmol