UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym dokładnie miejscu standardem jest że piesi pomimo zielonego czekają aż kierowcy ich zauważą i przepuszczą, bo najczęściej samochody ruszają z legionów jakby były same w mieście, więc nie piszcie tu "jak szybko jechała rowerzystka"tylko popatrzcie na kierowców w tym miejscu. Akurat ten wypadek miał inny charakter ale nie jest ostatnim.

Tttytyy

Anuluj