UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niby dlaczego kara ma być dopasowana do zarobków???? Nieodpowiedzialny i stwarzający poprzez taką jazdę zagrożenia życia innych użytkowników musi być i powinien być ukarany niezależnie od jego zarobków. Kara musi zaboleć (15 lub 20 tys. ), zapewne taka kara zaboli, no i oczywiście zabranie prawo jazdy na okres nie mniejszy jak 6 miesięcy. Myślę, że niedługo kary za takie przekraczanie prędkości będą zdecydowanie surowsze, ze względu na to, że to już plaga na drogach.