UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za sędzia który olewa procedury i już twierdzi, że nie pojawi się przed Izba Dyscyplinarna, bo to dla niego nie - nie jest prawdziwy sąd. Kazdy powód jest dobry aby zrobic zadymę? i tylko czy sąd w Elblagu to jest ten prawdziwy dla pana Tuleji, bo jakby nie był to trochę głupio robić zbiegowisko pod ''nieprawdziwym sądem ''? Cyrk. Wielką cierpliwość ma nasza władza. .. .


Anuluj